Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 1972 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789060691175
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 1972 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789060691175
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789060691175 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1972 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789060691175 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1972 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.