Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 179 pagina’s / Nederlands / 9789077228548
€ 16,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 179 pagina’s / Nederlands / 9789077228548
€ 16,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Advaita is, net als zen, een directe bevrijdingsweg door middel van zelfrealisatie. Ooit was een dergelijke mysterieschool ook binnen het christendom aanwezig, met name in de laatmiddeleeuwse mystiek, die in haar methode van aanpak het best gerepresenteerd wordt door de bekende mysticus Meester Eckhart (ca. 1260 -1328).
| Gewicht | 233 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789077228548 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |
| Gewicht | 233 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789077228548 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.