Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2006 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789063052706
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2006 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789063052706
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit handboek laat Mira Kirshenbaum zien hoe je de tijd kunt vrijmaken om uit te vinden wat je echt wilt met je leven. Een heel jaar lang, zonder dat je er een sabbatical voor hoeft te nemen. Het principe is eenvoudig: je geeft jezelf een jaar om iets te doen wat je altijd al hebt gewild, of het nu om een grote uitdaging gaat of simpel het opladen van je accu. De mogelijkheden zijn talrijk: je kunt weer gaan studeren, een eigen bedrijf beginnen, een nieuwe loopbaan uitstippelen, werken aan je relatie, je conditie verbeteren, een langlopend probleem oplossen, et cetera. Mira Kirshenbaum leidt de lezer in Een jaar voor jezelf stap voor stap door het proces van zelfbespiegeling, -ontdekking en -vernieuwing. Via een aantal vragen waarmee je kunt achterhalen wat je nu werkelijk belangrijk vindt, biedt Kirshenbaum je het praktische advies en alle begeleiding en motivatie die je nodig hebt om je droom te verwezenlijken. Ze leert je daarbij ook hoe je van je omgeving daartoe de onontbeerlijke steun kunt krijgen. Het boek staat vol stimulerende ervaringsverhalen van vrouwen die zichzelf het geschenk van een jaar hebben gegeven en bevat checklists en testjes die je helpen dit unieke plan in het dagelijks leven in te passen. Door het lezen van Een jaar voor jezelf kan het leven zinvoller, bevredigender en vooral meer van jezelf worden.
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789063052706 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789063052706 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.