Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789063255176
€ 62,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789063255176
€ 62,50
Op voorraad
Op voorraad
Wanneer we de Bijbel op de gebruikelijke manier interpreteren historisch, sociaal, psychologisch, filologisch – bekijken we alleen de uiterlijke betekenis van de verhalen en mededelingen die er in staan. De joodse denker Friedrich Weinreb stelt echter dat we daarmee de Bijbel én de mens onrecht aandoen. In Het leven van jezus: Een joodse visie op het Nieuwe Testament gaat Weinreb daarom een stap verder. Aan de hand van de joodse over levering onderzoekt hij wat de innerlijke betekenis van de verhalen uit het Nieuwe Testament kan zijn. Zo komt hij tot een joodse visie op de geboorte en het leven van Jezus, op diens kruisiging en wederopstanding – om daarmee door te dringen tot het verborgen wezen van het leven van ieder individueel mens.
‘Want het verborgene is de bron van al het zijn. Het brengt in ieder tijdsmoment Gods blauwdruk van de wereld voort, zoals Hij die in zijn woorden ook door de Heilige Geest in het aanzijn roept.’
| Gewicht | 516 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789063255176 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |
| Gewicht | 516 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789063255176 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.