Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 192 pagina’s / Engels / 9780752441405
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 192 pagina’s / Engels / 9780752441405
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
A beautifully illustrated guidebook to Perthshire’s hidden treasures – stone circles, ancient castles, haunted forests, sacred wells – and where to find them.
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9780752441405 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The History Press Ltd |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9780752441405 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The History Press Ltd |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.