Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 1824 pagina’s / Engels / 9780551040281
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijk / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 1824 pagina’s / Engels / 9780551040281
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
“Mission Praise” was first published in the early 1980’s as a collection of songs to accompany a Billy Graham crusade. The “Complete Mission Praise” is the compilation of all songs and hymns from the entire “Mission Praise” collection into a comprehensive volume of worship material.;In this new music edition the favourite arrangements and settings for just under 1000 items are laid out with guitar chords included and alternative arrangements where appropriate.
| Gewicht | 1445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 5,1 cm |
| ISBN | 9780551040281 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Marshall Pickering |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 1824 pagina's |
| Gewicht | 1445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 5,1 cm |
| ISBN | 9780551040281 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Marshall Pickering |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 1824 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.