Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 2003 / 274 pagina’s / Engels / 9781553958444
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 2003 / 274 pagina’s / Engels / 9781553958444
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Seeds for the Soul is a book about finding the courage to live as the Source of “who” you are. By combining the wisdom of eastern philosophy with the principles of western psychology, the author presents a readable and compelling worldview that speaks directly to the reader’s mind, heart and soul.
| Gewicht | 292 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781553958444 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Black Dot Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |
| Gewicht | 292 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781553958444 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Black Dot Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.