Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Paperback / 3de druk / 2015 / 225 pagina’s / Nederlands / 9789043034005
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijk / Paperback / 3de druk / 2015 / 225 pagina’s / Nederlands / 9789043034005
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Hét boek voor de startende trainer
In Trainen – Een praktijkgids geeft Karin de Galan een overzicht van alle belangrijke aspecten van het trainersvak. Van ontwerpen met de leercirkel van Kolb, trainersvaardigheden, rollenspellen begeleiden tot de groepsprocessen van Levine – Karin combineert bekende modellen met haar eigen ervaring en maakt ze toepasbaar met haar heldere uitleg en een schat aan praktijkvoorbeelden.
Nu met extra studiemateriaal op MyLab, de digitale leeromgeving van Pearson:
* Video’s van trainingen: zie Karin de Galan en andere trainers aan het werk.
* Extra uitleg over omgaan met weerstand, oefeningen nabespreken, intake bij de opdrachtgever en nog veel meer.
* Praktische toetsvragen met uitgebreide feedback.
Van voorgaande edities van Trainen – Een praktijkgids zijn bijna 28.000 exemplaren verkocht. Het is dé bestseller in trainingsland.
| Gewicht | 397 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789043034005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 225 pagina's |
| Gewicht | 397 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789043034005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 225 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.