Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789020243048
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789020243048
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De laatste jaren worden we geconfronteerd met grote en snelle veranderingen in de samenleving. Daardoor komen twee levensgebieden sterk onder druk te staan, namelijk de ontwikkeling van het gevoelsleven en van de intellectuele vermogens, met daaraan gekoppeld de ontwikkeling van de wil. In termen van de chakrapsychologie hebben we helt dan over de gebieden van de tweede en derde chakra. Kwaliteiten en eigenschappen die samenhangen met de tweede chakra zijn: voelen, kiezen, streven naar perfectie, dualiteitsgevoelens, flexibiliteit, meevoelendheid, behoefte aan bevestiging, beleving van het man- resp. vrouwzijn, vruchtbaarheid, oprechtheid en rechtstreeksheid. Bij deze chakra zien we vaak het probleem van een groot tekort aan gevoelsuitwisselingen, waardoor er bijvoorbeeld relatie- en opvoedingsproblemen ontstaan. De derde chakra wordt geassocieerd met lichamelijke en emotionele vertering, het vermogen tot vormgeving, energiebenutting, wilskracht, machtsbeleving en machtsbehoefte, motivatie, intelligentie, Deze chakra wordt juist overbelast. Zeker niet alleen door het accent dat de westerse maatschappij legt op prestatie en verstandelijke vermogens. Even ingrijpend voor deze chakra zijn de giftige stoffen vanuit het milieu. Vooral de lever, maar ook de darmen krijgen het zwaar te verduren. Hypoglykemie en chronische vermoeidheid komen vaak voor. Met behulp van de aangereikte vragen en oefeningen kunnen we toetsen welke kwaliteiten van de tweede en derde chakra we beheersen en welke nog training nodig heb ben. Verder wordt uitgebreid ingegaan op het fenomeen ‘weerstand’ en diverse afweermechanismen, die geactiveerd worden zodra iemand geconfronteerd wordt met een gevoel of gedachte die hij liever niet wil hebben. Gewapend met een arsenaal val] tips en ideeën, leert de lezer een aantal technieken om zijn zelfkennis te vergroten, emotionele valkuilen te vermijden en/of te herkennen.
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 16,3 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020243048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 16,3 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020243048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.