Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Paperback / 3de druk / 1998 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789071985171
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijk / Paperback / 3de druk / 1998 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789071985171
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
Waar je wilt leven hangt van jou af in de hel of in de hemel want waar je ook wilt leven, jij zult het zelf moeten creëren. Het is niet kant-en-klaar niet zoals je een kaartje koopt en op de trein stapt; het moet gecreëerd worden. Liefde kan een paradijs creëren: hier en nu. De kern van mijn leer is: heb meer lief, totdat je zelf een bron van liefde wordt liefde en niets anders… Neem verantwoording voor de hel of de hemel waarin je leeft. En als je die verantwoordelijkheid eenmaal inziet, denk ik niet dat iemand nog in de hel zal leven.
| Gewicht | 162 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,7 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789071985171 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
| Gewicht | 162 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,7 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789071985171 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.