Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 229 pagina’s / Nederlands / 9789401305556
€ 11,75
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 229 pagina’s / Nederlands / 9789401305556
€ 11,75
Uitverkocht
Uitverkocht
In ‘Het geluk in jezelf’ toont Deepak Chopra ons dat uiterlijke bronnen van geluk nooit tot echte vreugde kunnen leiden. Echte vreugde zit in onszelf: het is een innerlijke conditie die bepaalt hoe we de wereld zien en beleven. Hoe meer we leven vanuit deze bron van geluk, hoe meer we zullen merken dat onze wensen worden vervuld. Chopra biedt ons handvatten om zo deze bron van geluk aan te boren en ons leven daarmee een nieuwe dimensie te geven. ‘Het geluk in jezelf’ van Deepak Chopra is een onmisbare titel van de spiritueel meester en biedt iedere lezer de kans om een gelukzalig leven te leiden.
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 13,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789401305556 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 229 pagina's |
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 13,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789401305556 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 229 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.