Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3e druk / 2018 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789082390308
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3e druk / 2018 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789082390308
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
Martin Gijzemijter is schrijver en zelfstandig ondernemer. Hij beheert de succesvolle sites dichtgedachten.nl en vijftwaalf.nl (Sinterklaasgedichten-service). Hij gaf eerder in eigen beheer drie dichtbundels uit
| Gewicht | 266 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 12,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789082390308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | MG Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3e druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 266 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 12,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789082390308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | MG Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3e druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.