Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2009 / 131 pagina’s / Nederlands / 9789020213850
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2009 / 131 pagina’s / Nederlands / 9789020213850
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarschijnlijk is er nimmer in de geschiedenis van de mensheid een diepzinniger en tegelijkertijd duidelijker geschrift ontstaan dan de Bhagavad Gita als het gaat om de religieuze, filosofische en praktische betekenis van dit alom geprezen werk. Het is nog immer een onschatbare sleutel tot het ontsluiten van de meer edele natuur van de mens door Krishna’s Wijsheid; een gids om het dagelijks leven te leiden in devotie aan de Allerhoogste Geest, in liefde, altruïsme en waarheid naar alles en iedereen, bevrijd van egoïsme, haat, jaloezie, afgunst, zinnelijke begeerten, afgescheidenheid en onwetendheid. De vertolking van W.Q. Judge is een bron van inspiratie om op levenspad te gaan.
Over de auteur
William Quan Judge was een leerling en collega van Helena Blavatsky. Hij was medeoprichter van The Theosophical Society.
| Gewicht | 120 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 10,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789020213850 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |
| Gewicht | 120 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 10,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789020213850 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.