Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789022548639
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789022548639
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In de Koemvallei lieten dwergen ooit trollen in een gemene hinderlaag lopen, of andersom, afhankelijk van je ethnische invalshoek. Allemaal heel lang geleden en ver weg. Dan wordt er in Ankh-Meurbork een dwerg dood gevonden, met naast zijn ingeslagen schedel een trolse knots. En als Commandeur van de Stadswacht Douwe Flinx er niet bliksemsnel in slaagt de moord op te lossen, wordt die oude veldslag weldrain zijn eigen stad nog eens dunnetjes overgedaan. De bijlen worden al geslepen en de knotsen van extra punten voorzien, terwijl Flinx naarstig in het duister tast… En evengoed is hij elke dag stipt om zes uur thuis om de kleine Douwe voor te lezen uit zijn lievelingsprentenboek Waar is mijn koe? Er zijn nu eenmaal dingen die moeten.
| Gewicht | 451 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789022548639 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mynx |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |
| Gewicht | 451 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789022548639 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mynx |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.