Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 214 pagina’s / Nederlands / 9789088971785
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 214 pagina’s / Nederlands / 9789088971785
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In 1948 werd de staat Israël geboren. Meer dan een eeuw voor deze gebeurtenis konden de volken al een wonder zien gebeuren: de terugkeer van het Joodse volk naar het Beloofde Land Israël. Eeuwenlang heeft het christendom geleerd dat de kerk als het nieuwe uitverkoren volk van God het Joodse volk had vervangen.
Dit theologische concept werd uitgedaagd door de huidige terugkeer van het Joodse volk naar hun land. Plotseling begonnen vele christenen zich te realiseren dat God trouw bleef aan al de beloften die Hij aan Israël gedaan had. Waar zal dit toe leiden? Wat staat er nu op Gods agenda? Hoe hangen de verbonden die met Israël gesloten zijn samen met het bijbelse begrip van het Koninkrijk van God? Deze en andere vragen worden in dit boek beantwoord.
| Gewicht | 299 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789088971785 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Groen |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 214 pagina's |
| Gewicht | 299 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789088971785 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Groen |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 214 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.