Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 496 pagina’s / Nederlands / 9783829050319
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 496 pagina’s / Nederlands / 9783829050319
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Menselijke anatomie voor kunstenaars geeft met meer dan 1200 detailtekeningen van de Hongaarse hoogleraar in de kunst András Szunyoghy inzicht in de lichaamsbouw en het ontstaan van lichaamsbeweging. De wetenschappelijke teksten van professor Dr. György Fehér becommentariëren de tekeningen en verdiepen dit inzicht.
| Gewicht | 2647 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30,7 × 24 × 3,6 cm |
| ISBN | 9783829050319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Könemann |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 496 pagina's |
| Gewicht | 2647 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30,7 × 24 × 3,6 cm |
| ISBN | 9783829050319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Könemann |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 496 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.