Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 1999 / 105 pagina’s / Nederlands / 9789023222187
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 1999 / 105 pagina’s / Nederlands / 9789023222187
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Volgens de auteurs, beiden als professor filosofie verbonden aan de Katholieke Universiteit Leuven, kent de mens drie fundamentele interesses: – het Verlangen om invloed uit te oefenen op gebeurtenissen (de manipulatie) – het verlangen om te weten (de kennis) – het verlangen naar houvast in de wisselvalligheden van het bestaan (de zingeving) De relatie tussen deze drie interesses is het uitgangspunt voor een originele en controversiële behandeling van een aantal bekende filosofische problemen omtrent o.a. het individualisme, de godsdienst en de verhouding tussen wetenschap en realiteit. In hun wijze van presenteren en behandelen van problemen staan de auteurs dicht bij de betoogtrant van de analytische filosofie, maar ‘houden tevens rekening met inzichten van auteurs die een volledig andere aanpak voorstaan. Zij verwijzen niet alleen naar filosofen als Wittgenstein, Popper, Strawson of Nozick, maar besteden ook aandacht aan ideeën van Nietzsche, Levinas en Derrida.
| Gewicht | 216 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,6 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789023222187 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Gorcum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 105 pagina's |
| Gewicht | 216 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,6 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789023222187 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Gorcum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 105 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.