Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789020201550
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789020201550
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Thich Nhat Hanh is een van de meest bekende en geliefde boeddhistische wereldleraren. Hij geeft ieder jaar retraites aan duizenden mensen uit alle delen van de wereld. Hij spreekt in eenvoud, sereniteit en met overtuigingskracht over vrede in onszelf en vrede op wereldschaal. Hij is een spiritueel meester, afkomstig uit Vietnam, die lijden en geweld uit eigen ervaring kent. Dit boek geeft een inspirerende impressie van zijn boodschap en visie. Het gaat over de kunst van ‘leven-in-aandacht’ en meditatie, over de diepe verbondenheid van alles met alles, over groot mededogen en concreet handelen, over Boeddha en Christus als broeders, over de vreugde van het ‘nu’ en het leren omarmen van onze woede. Een selectie van zijn mooiste gedichten en een uitgebreide levensschets zijn opgenomen.
| Gewicht | 368 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 16 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020201550 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |
| Gewicht | 368 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 16 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020201550 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.