Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 315 pagina’s / Engels / 9780595676347
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 315 pagina’s / Engels / 9780595676347
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
This book is a collection of 4 spiritual biographies written by Swami Satyananda Giri, eminent disciple of Swami Sriyukteshvar Giri. In this collection are the biographies of revered Yogiraj Shyama Charan Lahiri Mahasaya, as well as biographies of his disciples Yogacharya Shastri Mahasaya (Hansaswami Kebalananda) and Swami Sriyukteshvar Giriji Maharaj, as well as the biography of Paramahansa Yogananda entitled ‘Yogananda Sanga.”
| Gewicht | 650 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16,2 × 2,6 cm |
| ISBN | 9780595676347 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | iUniverse |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 315 pagina's |
| Gewicht | 650 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16,2 × 2,6 cm |
| ISBN | 9780595676347 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | iUniverse |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 315 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.