Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Naam op voorblad / Paperback / 1ste druk / 2010 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789043821766
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat – Naam op voorblad / Paperback / 1ste druk / 2010 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789043821766
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek biedt u een inleiding over de kunst van meditatie, waarbij u de basis legt voor een gestage spirituele ontwikkeling. Aan de hand van tien lessen krijgt u specifieke inzichten over de praktijk van raja yoga, met praktische meditatieoefeningen om u te helpen de methode en de onderliggende leerstellingen te begrijpen. De lessen omvatten: een inleiding tot de praktijk van meditatie; herontdekking van de ware identiteit en aard van het Zelf; praktische meditatie; de vorming van de persoonlijkheid; de verschillende bewustzijnsniveaus verkennen en begrijpen; herstel van de relatie tot God; het begrijpen van de heersende natuurwetten in het universum; het spiritueel begrijpen van de manier waarop de levensdans op aarde zich heeft ontwikkeld; het begrijpen van de historie en geografie van tijd; de verschillende bewustzijnsniveaus verkennen en begrijpen. Met dit toegankelijke, overtuigende en uitdagende boek komt u erachter dat meditatie veel meer een ervaring is dan iets wat je doet, veel eerder een ontwikkeling is dan een prestatie, eerder een gestage reis is en niet zozeer het bereiken van een bestemming. Neem de tijd, wees geduldig en aarzel niet om terug te vallen op het basisprincipe van les één: de ware identiteit van het Zelf is de basis van alles.
| Gewicht | 618 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789043821766 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Zuidnederlandse Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 618 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789043821766 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Zuidnederlandse Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.