Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2022 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789079677955
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2022 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789079677955
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Stap in de wereld van de vijfde dimensie! Een ongelukkig toeval was de aanleiding voor de hoofdpersoon Nick Larson om op reis te gaan. In de Jokhang tempel in Tibet krijgt hij toegang tot een eeuwenoude verborgen wereld. Ga met hem mee op avontuur en ontdek het grote geheim van de Tibetanen. Alles in je leven gebeurt met een reden en met het doel om dichter bij jezelf te komen. Je wordt daarbij geleid door een kracht die groter is dan je tot nu toe kent, namelijk de vijfde dimensie. De vijfde dimensie maakt je rijker van geest en biedt je meer kansen en mogelijkheden dan ooit tevoren. Dit boek is de langverwachte opvolger van de bestseller van Hans Peter Roel: De Vierde Dimensie. Bestel het boek en laat je meevoeren door dit duizelingwekkende verhaal tegen de schitterende achtergrond van het mystieke Tibet.
| Gewicht | 382 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789079677955 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 382 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789079677955 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.