Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2000 / 247 pagina’s / Nederlands / 9789044300826
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2000 / 247 pagina’s / Nederlands / 9789044300826
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De kracht van pure liefde. Betty J. Eadie had enkele jaren geleden een bijna-doodervaring. Ze schreef daarover het boek GELEID DOOR HET LICHT, waarin ze op aangrijpende wijze verslag doet van haar verblijf in het schemergebied tussen leven en dood. De boodschap die deze reis naar het voorportaal van de hemel haar influisterde is dat het geloof in God en de aanvaarding van Zijn liefde ertoe leiden dat we een ongekende vreugde ervaren die we met anderen willen delen. In de nabijheid van God ervaren we pure liefde.
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789044300826 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 247 pagina's |
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789044300826 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 247 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.