Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2011 / 444 pagina’s / Nederlands / 9789043021692
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2011 / 444 pagina’s / Nederlands / 9789043021692
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Onderzoek met SPSS en Excel richt zich op het verwerken van onderzoeksgegevens waarbij de nadruk ligt op het gebruik van SPSS. De student leert aan de hand van praktijkcases stap voor stap de verschillende mogelijkheden van dit programma kennen. Zo leert de student de onderzoeksvragen zelfstandig op te lossen. De auteurs bespreken tevens de theorie voor steekproefonderzoek. De theorie wordt uitgewerkt in Excel, als dit eenvoudiger en praktischer is dan in SPSS. Het boek is opgebouwd uit drie delen: * Deel 1 – Basiscursus SPSS * Deel 2 – Steekproefonderzoek: theorie en Excel-toepassingen * Deel 3 – Data-analyse met SPSS De delen 1 en 3 zijn geschreven in de vorm van een practicum met een bijbehorende casus en probleemstelling. Op deze manier kan de student zich SPSS zelfstandig eigen maken. De databestanden die de student nodig heeft bij het maken van de opdrachten staan op de bijbehorende website www.pearsoneducation.nl/smitsedens. In deze derde editie wordt versie 19 van SPSS gebruikt, maar wie nog gebruikmaakt van versie 17 of 18 kan er ook zonder problemen mee uit de voeten. Onderzoek met SPSS en Excel is geschreven voor studenten in het hoger onderwijs. Johan Smits en Ronald Edens zijn als docent verbonden aan Saxion Hogescholen te Enschede. Voor de opleidingen Commerciële Economie, International Business and Languages en International Business and Management Studies verzorgen zij het onderwijs in de modules marktonderzoek, statistiek en SPSS.
| Gewicht | 708 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789043021692 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 444 pagina's |
| Gewicht | 708 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789043021692 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 444 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.