Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2014 / 119 pagina’s / Nederlands / 9789025903701
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2014 / 119 pagina’s / Nederlands / 9789025903701
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In ‘Spreken met liefde, luisteren met compassie’ laat Thich Nhat Hanh zien dat mindful communiceren bijdraagt aan een betere wereld.
Aandachtig communiceren houdt in dat je vol begrip naar jezelf en anderen luistert, en met inzicht spreekt. Daarvoor is het nodig dat je opmerkzaam bent en bewust ademt.
Mindful communiceren verzacht pijn en lijden; liefde en compassie nemen toe. Dat levert momenten van vreugde en geluk op.
Aandachtige communicatie werkt helend in relaties, op de werkvloer en in de samenleving. Kortom: zo communiceren draagt bij aan een betere wereld.
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789025903701 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 119 pagina's |
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789025903701 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 119 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.