Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789020203912
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789020203912
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Kunnen we in onze hectische samenleving nog innerlijke rust, vitaliteit, geluk en stralende gezondheid beleven?
Alberto Paganini ontwikkelde voor de westerse mens ‘Prana Yoga Flow’: een creatieve, dynamische en ontspannende yogastijl die je springlevend maakt, je hart opent en je geest tot rust brengt. Hij beschrijft uitgebreid waardevolle yogatechnieken zoals bandha’s, ujjayi-ademhaling, alignement, vinyasa’s, zonnegroeten, asana’s, pranayama, meditaties en ontspanningsoefeningen, en verduidelijkt ze met talloze kleurenfoto’s. Een stukje recente yogageschiedenis en concrete tips over milieu, gezonde voeding en vredebewustzijn inspireren tot de verwezenlijking van een harmonische wereld vol licht, vrede en liefde.
Prana Yoga Flow is een theoretische en praktische handleiding voor beginnende en gevorderde yogabeoefenaars.
In dit innovatieve doe-boek wordt yoga, één van de oudste systemen voor zelfontwikkeling, sprankelend actueel.
| Gewicht | 933 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,8 × 20,6 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020203912 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
| Gewicht | 933 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,8 × 20,6 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020203912 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.