Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789024365661
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789024365661
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Namennumerologie
Misschien beseft u het zelf niet, maar uw naam verteld heel wat meer over uw identiteit, talenten en vaardigheden dan u zou denken.
‘Wie ben ik?’ ‘Wat is het doel in mijn leven?’
‘Zal ik het geluk vinden?’ zijn vragen die iedereen zich wel eens stelt.
Met behulp van de eenvoudige numerologische methode beschreven in dit boek kunt u een stukje van het antwoord op die vragen ontdekken.
Numerologie is een erkende esoterische wetenschap die terug gaat tot de eerste beschavingen.
De Griekse filosoof Pythagoras was een van de beroemde aanhangers van numerologie.
Zijn formule wordt gebruikt in dit boek om de betekenis van namen en voornamen te ontcijferen.
Dankzij numerologie zult u een beter inzicht krijgen in uw karakter en uw levensweg!
| Gewicht | 267 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789024365661 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |
| Gewicht | 267 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789024365661 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.