Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789077072332
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789077072332
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Hand- en studieboek voor de integrale organisatie en planning van marketing en communicatie met betrekking tot sportactiviteiten.
| Gewicht | 1005 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 14,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789077072332 |
| Auteur | Berend Rubingh, David Shilbury, Hans Westerbeek, Shayne Quick |
| Uitgeverij | Arco |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 1005 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 14,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789077072332 |
| Auteur | Berend Rubingh, David Shilbury, Hans Westerbeek, Shayne Quick |
| Uitgeverij | Arco |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.