Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789047503118
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789047503118
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek is een bloemlezing van verhalen die zowel in de Koran als in de Bijbel voorkomen, zoals het verhaal van de Schepping, Adam en Eva, de Ark van Noach/ Noeh, Abraham/Ibrahiem, de geboorte van Jezus/’Isa en de Hemel of het Paradijs. De joods-christelijke verhalen en Islamitische verhalen staan naast elkaar, met een korte inleiding die zo eenvoudig en objectief mogelijk gehouden is. De teksten zelf worden in al hun eenvoud gepresenteerd, de uitleg ervan wordt aan de lezer overgelaten. Voor iedereen die geïnteresseerd is in levensstijl en levensfilosofie, religie, maatschappelijke vraagstukken of literatuur. Koran en Bijbel IN VERHALEN maakt onderdeel uit van een internationaal crossmediaal project samen met de IKON en de Wereldomroep
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,6 × 15,8 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789047503118 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Unieboek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,6 × 15,8 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789047503118 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Unieboek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.