Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 206 pagina’s / Engels / 9780060578237
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 206 pagina’s / Engels / 9780060578237
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
A photographic tour of the faiths and people of India is a tribute to the region’s experience and rich diversity, noting how its secular nature enables the harmonious coexistence of multiple religions.
| Gewicht | 1186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 27,5 × 2 cm |
| ISBN | 9780060578237 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | HarperCollins Publishers Inc. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |
| Gewicht | 1186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 27,5 × 2 cm |
| ISBN | 9780060578237 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | HarperCollins Publishers Inc. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.