Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2019 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789043920902
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2019 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789043920902
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
#zinin is het leukste invulboek om grote en kleine dromen waar te maken. Het speelt in op de behoefte aan ontsnappen, wegdromen, gewoon doen en nieuwe mogelijkheden zien. Het gaat over alles waar je zin in hebt in het leven, in tegenstelling tot alles wat nog moet. Met de invulvragen in #zinin maak je concreet wat je belangrijk vindt, wie je bent en wat je wilt. #zinin bevat lijstjes en dilemma’s op diverse gebieden: van familie en relaties, liefde en seks, werk en geld, reizen, vrije tijd en hobby’s tot gezondheid en wonen.
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789043920902 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789043920902 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.