Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789069639185
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789069639185
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In de eerste twee delen over de parabels van Jezus besprak Marcel Messing respectievelijk elf en negen parabels uit canonieke, gnostische en apocriefe teksten, die hij naast inzichten uit andere spirituele en religieuze tradities plaatste. Met dit laatste deel wordt de trilogie voltooid. Hierin geeft hij een toelichting op tien parabels, waarvan er zeven verrassend actueel blijken te zijn. Tien jaar na publicatie van deel een leven we midden in een grote overgangstijd, waar ook de Maya’s, Hopi-indianen, Aborigines en andere oude bevolkingsgroepen over spraken en waar diverse voorspellingen over bestaan. De parabels van Jezus die op deze overgangstijd betrekking hebben, worden besproken tegen de achtergrond van de huidige crises op het gebied van onder meer klimaat, natuur en economie. In Het huis op een rots gebouwd vertelt Messing dat na ingrijpende gebeurtenissen in relatie tot het zonnestelsel er sprake zal zijn van een complete wedergeboorte van de planeet Aarde.
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 13,8 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789069639185 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 13,8 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789069639185 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.