Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789060382714
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789060382714
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De psychiater A.J. Welman vat in dit boek zijn ervaringen samen van ruim dertig jaar psychotherapeutische praktijk. Het specifieke van zijn beschrijving is de vergelijking die hij trekt tussen de beelden uit sprookjes van verschillende culturen en de verschillende leeftijdsfasen van de mens. Het resultaat is een eigentijdse benadering van de menselijke levensloop, die de lezer kan helpen de positieve aspecten van elke leeftijdsfase, ondanks tegenslagen en moeilijke perioden, te leren ervaren.
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060382714 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060382714 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.