Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 183 pagina’s / Engels / 9780914955832
€ 7,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 183 pagina’s / Engels / 9780914955832
€ 7,50
Op voorraad
Op voorraad
This book shows you how to access the wisdom of the Nakshatras in your personal life and for society. Through it the modern reader can understand the energies of their stars and learn how to utilize these to bring their lives into harmony with the great forces of the universe. This book is must reading not only for any students of astrology but for anyone interested in self-development or spiritual growth.
| Gewicht | 258 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,6 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780914955832 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lotus Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 183 pagina's |
| Gewicht | 258 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,6 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780914955832 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lotus Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 183 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.