Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789020957242
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789020957242
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Na Zit stil! op school is er nu Zit stil! op school bij tieners. In het vorige boek stonden kinderen van de basisschool centraal.
Dit nieuwe boek zoomt in op de specifieke schoolproblemen van leerlingen met ADHD in het voortgezet onderwijs, zowel vanuit het perspectief van de ouders thuis als vanuit het perspectief van de school.
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020957242 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020957242 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.