Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789069635965
€ 25,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789069635965
€ 25,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met Handboek trigger-point-therapie leert men de eigen pijn, of die van een ander, te verlichten.
Hoofdpijn, nek-, schouder- of rugpijn zijn voor veel mensen terugkerende ongemakken. Om die tegen te gaan, gaan ze vroeg naar bed, nemen ze een sauna of slikken ze een pijnstiller. Weinigen weten echter dat deze pijnen kunnen worden veroorzaakt door trigger-points, hypergevoelige plekjes in het spierweefsel. Trigger-points kunnen ontstaan door stress, overbelasting, verwondingen, littekens, drugs, alcohol of chemische stoffen. Door trigger-point-therapie, het uitoefenen van druk op die plekjes in de spieren, kan pijn worden verlicht en kunnen functies van verzwakte lichaamsdelen weer verbeteren.
In zijn handboek beschrijft Clair Davies:
– de achtergronden, oorzaken en symptomen van trigger-points;
– mogelijke therapieën;
– richtlijnen voor trigger-point-massage;
– welke trigger-points bij welke klachten kunnen worden bewerkt.
| Gewicht | 1035 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 21 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789069635965 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 1035 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 21 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789069635965 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.