Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789020243376
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789020243376
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De kracht om het natuurlijke genezingsproces van het lichaam te stimuleren ligt besloten in je eigen vingers. In deze doe-het-zelf-gids voor het gehele gezin toont de auteur aan hoe deze krachten door voetreflexologie gemobiliseerd kunnen worden. Baby’s met darmkrampjes, peuters met woede aanvallen, tieners met premenstruale klachten, overwerkte work-aholics, ouderen met stijfheidsproblemen, artritis, alles kan worden verholpen met deze eenvoudige wijze van genezen. Wanneer de gebruiker reflexologie elke dag toepast binnen het gezin zal dit zeker leiden tot een verhoogde vitaliteit. Het al het immuun-systeem ondersteunen en bewaken en het gezin gezond houden.
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 19 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020243376 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 19 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020243376 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.