Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 290 pagina’s / Nederlands / 9789077478042
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 290 pagina’s / Nederlands / 9789077478042
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Sylvia Browne benadert dromen op een nuchtere manier en zet vraagtekens bij de kant-en-klare interpretaties die je vaak in droomwoordenboeken tegenkomt. Aan de hand van voorbeelden laat ze zien hoe je dromen kunt indelen en wat je kunt doen om dromen beter te herinneren. Ook geeft ze aan hoe je sommige dromen kunt bijsturen zodat ze beter aflopen en moedigt ze lezers aan om eigen droomwoordenlijsten samen te stellen. Tegelijk waarschuwt ze de lezer voorzichtig te zijn met de betekenis van afzonderlijke details.
| Gewicht | 514 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789077478042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ZWERK Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |
| Gewicht | 514 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789077478042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ZWERK Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.