Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2015 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789025904722
€ 39,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2015 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789025904722
€ 39,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In ‘Licht door het duister’ geeft Thich Nhat Hanh inspiratie en oefeningen om negatieve emoties onder ogen te zien. Hij laat zien dat de sleutel tot geluk is dat je lijden herkent, erkent en transformeert. Daardoor kan je weer lichtheid in je leven ervaren. In ‘Licht door het duister’ staan eenvoudige mindfulness-oefeningen die je begeleiden in dit proces.
| Gewicht | 250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,1 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025904722 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
| Gewicht | 250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,1 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025904722 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.