Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1993 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789062385683
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1993 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789062385683
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De samenhang tussen de mens en zeven klassieke planeten is neergelegd in een typologie, waarbij de auteur zich baseert op antroposofisch onderzoek.
| Gewicht | 282 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789062385683 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 282 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789062385683 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.