Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 180 pagina’s / Nederlands / 9789069638423
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 180 pagina’s / Nederlands / 9789069638423
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Karma is een woord dat te pas (werken aan goed karma) en te onpas (karma verwarren met het lot) wordt gebruikt. Maar wat is het nou precies en wat kun je ermee in het dagelijks leven? Schwarz en Schweppe, bekend van hun succesvolle boek ”De 7 geheimen van de schildpad”, geven met humor en wijsheid uitsluitsel. Karma is een 2500 jaar oud spiritueel concept uit India dat stelt dat iedere gedachte en iedere handeling gevolgen heeft ¿ het is de wet van oorzaak en gevolg. Karma staat haaks op de idee van een straffende of belonende godheid: een goede daad heeft prettige gevolgen, een slechte daad onprettige.
| Gewicht | 244 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,2 × 12,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069638423 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |
| Gewicht | 244 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,2 × 12,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069638423 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.