Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2014 / 291 pagina’s / Nederlands / 9789079603299
€ 78,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2014 / 291 pagina’s / Nederlands / 9789079603299
€ 78,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Hartstikke Hoogbegaafd! is een positief boek, waarin moeder en dochter hun (wetenschappelijke) kennis en ervaringen delen met hoogbegaafde kinderen en hun ouders. De teksten zijn toegankelijk geschreven van ouder tot ouder en van kind tot kind en doorspekt met herkenbare voorbeelden. Dit boek daagt daarom uit om samen de belangrijkste thema’s rond hoogbegaafdheid te verkennen.
Wat we graag willen bereiken? Dat ouders ‘hoogbegaafde’ opvoeders worden, met gelukkige kinderen die het beste uit hun bijzondere talenten halen.
Want: hartstikke hoogbegaafd is hartstikke leuk!
| Gewicht | 614 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 16,7 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789079603299 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | 248media uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 291 pagina's |
| Gewicht | 614 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 16,7 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789079603299 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | 248media uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 291 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.