Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 1992 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789060383377
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 1992 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789060383377
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met dit boekje heeft Rudolf Steiner de grondslag gelegd voor alle opvoeding. Telkens weer verwijst hij in zijn latere werk hiernaar. Willen we een kind juist opvoeden, dan moeten we leren inzicht te krijgen in het wezen van het kind. Steiner heeft de inhoud van zijn voordrachten over opvoeding zelf op schrift gesteld in dit boekje. Hier worden ons stevige handvatten aangereikt om ons dat inzicht te verwerven.
| Gewicht | 76 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 11,5 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789060383377 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |
| Gewicht | 76 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 11,5 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789060383377 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.