Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2014 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789069639055
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2014 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789069639055
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
“Boeddha was geen god, Hij was een mens zoals jij en ik, en hij leed zoals wij. Als we met een open hart naar de Boeddha toegaan, zal hij ons met ogen vol mededogen aankijken en zeggen: Omdat er lijden in je hart is, kun je mijn hart binnengaan.” Thich Nhat Hanh
De Vietnamese monnik, schrijver en vredesactivist Thich Nhat Hanh (inmiddels 84 jaar oud) is auteur van tientallen boeken over boeddhistische onderwerpen. Een van zijn meest toegankelijke werken is Het hart van Boeddha”s leer. In zorgvuldig gekozen bewoordingen behandelt hij de ware natuur van het lijden en de rol die lijden speelt in het scheppen van mededogen, liefde en vreugde: de pijlers van verlichting.
| Gewicht | 254 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069639055 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
| Gewicht | 254 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069639055 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.