Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 240 pagina’s / Engels / 9781596916142
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 240 pagina’s / Engels / 9781596916142
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
A gift-appropriate tribute to the Rolling Stones collects quotes by the band’s inimitable performer, offering insight into the complex philosophies that guided his life while imparting his beliefs about such topics as learning from mistakes, following one’s instincts, and surviving life’s challenges.
| Gewicht | 329 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,3 × 13,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9781596916142 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bloomsbury |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 329 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,3 × 13,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9781596916142 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bloomsbury |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.