Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2002 / 153 pagina’s / Nederlands / 9789025952938
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2002 / 153 pagina’s / Nederlands / 9789025952938
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek gaat het over een heel intieme, eigenlijk onbeschrijfelijke ervaring: een verschijning van Christus. Het leven van mensen die zo’n verschijning meemaken, is daarna beslissend veranderd. Maar, als zij er al over durven spreken, krijgen ze reacties van onbegrip of spot.
Het aantal van die verschijningen neemt toe, zo blijkt uit onderzoek. Veel van deze ervaringen zijn geïnventariseerd en beschreven.
Volgens Hans Stolp, die zelf ook deze verschijningen kent, duiden ze op een nieuwe doorbraak vanuit de geestelijke wereld. Ze bewijzen dat Christus geen leerstellige idee is, maar leeft. Hij is bezig met mensen, hier en nu, vooral als ze in nood zijn.
Op een bescheiden manier, zonder zijn inzichten op te dringen, vertelt de auteur over deze ingrijpende gebeurtenissen.
Zou met de ‘wederkomst van Christus’ op deze verschijningen gedoeld worden? Zijn de Christusverschijningen voorboden van een nieuwe tijd? ,
| Gewicht | 352 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,1 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789025952938 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |
| Gewicht | 352 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,1 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789025952938 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.