Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 185 pagina’s / Engels / 9780141314013
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 185 pagina’s / Engels / 9780141314013
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
Morgan has discovered that she is a blood witch – that means the people she thought were her parents and her sister are not related to her, that she is adopted. Morgan is determined to find out more about her birth parents, but her family try to stop her – why don’t they want her to know the truth?
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 13 × 1,2 cm |
| ISBN | 9780141314013 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Puffin Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 185 pagina's |
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 13 × 1,2 cm |
| ISBN | 9780141314013 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Puffin Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 185 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.