Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 15de druk / 2015 / 235 pagina’s / Nederlands / 9789082033779
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 15de druk / 2015 / 235 pagina’s / Nederlands / 9789082033779
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Radicaal kiezen voor waar je goed in bent, is de weg naar zelfrealisatie en authenticiteit. Het lijkt paradoxaal, maar door te gaan voor waar je echt goed in bent en het ontplooien van je unieke talent, ga je steeds waardevoller worden voor je omgeving. Doen waar je goed in bent, is bijna een levensverzekering en een garantie op blijvende goesting in werken en leren, ook op gevorderde leeftijd.
| Gewicht | 316 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1 cm |
| ISBN | 9789082033779 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 15de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 235 pagina's |
| Gewicht | 316 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1 cm |
| ISBN | 9789082033779 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 15de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 235 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.