Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1977 / 78 pagina’s / Nederlands / 9789060380857
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1977 / 78 pagina’s / Nederlands / 9789060380857
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Drie voordrachten door rudolf Steiner gehouden in 1924 te Arnhem. Hij bespreekt hierin, dat de geneeskunidge inzichten verruimd kunnen worden door uit te gaan van een beeld van de mens naar lichaam, ziel en geest. De wijze waarop deze drie gebieden in elkaar werken drukt zich uit ion de vershcillende processen van het levende lichaam. Ziekten ontstaan door disharmonie in deze processen. Door het denken, voelen en willen op een bepaalde manier te scholen kan een ontvankelijkheid ontstaan voor het herkennen van de aard van deze processen. Genezen wordt dan een kwestie van deze weer in harmonische banen te leiden.
| Gewicht | 115 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 12 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789060380857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 78 pagina's |
| Gewicht | 115 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 12 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789060380857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 78 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.