Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1983 / 193 pagina’s / Nederlands / 9789060380024
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1983 / 193 pagina’s / Nederlands / 9789060380024
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Methodische handleiding voor een anthroposofische ontwikkelingweg, geschreven door de grondlegger van deze levensbeschouwing (1861-1925).
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060380024 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 193 pagina's |
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060380024 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 193 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.