Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1975 / 188 pagina’s / Nederlands / 9789060772300
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1975 / 188 pagina’s / Nederlands / 9789060772300
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
‘Kan de mens zich werkelijk vrij noemen of is die vrijheid alleen maar een schone illusie?’ Steiner’s antwoord is voor de moderne denkende mens nog altijd volkomen terzake. Zijn antwoord is een stimulerende hulp bij het oplossen van velerlei problemen.
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789060772300 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1975 |
| Aantal pagina's | 188 pagina's |
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789060772300 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1975 |
| Aantal pagina's | 188 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.